Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Milan Vopicka Hluboka nad Vltavou - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Milan Vopicka Hluboka nad Vltavou - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Milan Vopicka Hluboka nad Vltavou - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Milan Vopicka Hluboka nad Vltavou - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Adresa:
Hotel Milan Vopicka
Podskali 878
Hluboka nad Vltavou 37341
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Milan Vopicka ubytovanie Hluboka nad Vltavou Aktuálne počasie: skoro zataženoDenná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 10 m/s


 

*** Hotel Milan Vopicka ubytovanie Hluboka nad Vltavou

Hotel Hluboka nad Vltavou Milan Vopicka

Hotel Milan Vopička sa nachádza v atraktívnej lokalite priamo pod zámkom Hluboká nad Vltavou, v južných Čechách.

V bezprostrednej blízkosti hotela sa rozprestiera 18 jamkové verejné golfové ihrisko Golfového klubu Hluboká nad Vltavou. Je tu križovatka značených trás pre pešiu turistiku a cykloturistiku, 100 m od hotela je plavecký bazén s tobogánom, športovo relaxačný areál s lanovým centrom, adventure minigolfom či beach volejbalom, detský park, futbalové ihrisko s umelou trávou a pre jesenné a zimné obdobie umelá ľadová plocha s využitím pre hokej a rekreačné korčuľovanie.

Hotel Milan Vopička v Hlubokej nad Vltavou je ideálnym miestom pre individuálne, rodinné i skupinové pobyty či už športového alebo relaxačného charakteru.

Hotel Milan Vopička Hluboká nad Vltavou ubytovanie :
Hotel ponúka široké spektrum športového vyžitia. Hotelový komplex s kapacitou 50 lôžok má pre svojich hostí pripravené komfortné 2 a 3 lôžkové izby, rodinné apartmány. Izby sú vybavené TV so satelitným príjmom, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a WC.

Ubytovanie hotel Milan Vopička služby:
Hotel Milan Vopička v Hlubokej nad Vltavou má vlastné hotelové parkovisko, reštauráciu s vonkajšou terasou a barom. Hotel má vhodné priestory pre organizovanie spoločenských akcií, školení či svadieb, rodinných i športových dovoleniek. V komplexe sú k dispozícii 4 tenisové kurty s osvetlením (2 antukové kurty a 2 s umelým trávnikom) a počas letných mesiacov aj hotelový bazén. Služby kvalifikovaného tenisového trénera po dohode.

Hluboká hotel Milan Vopička reštaurácia :
Reštaurácia s 50 miestami na sedenie ponúka raňajky formou bufetu aj možnosť plnej penzie. K reštaurácii hotela Milan Vopička Hluboká nad Vltavou patrí salóniky, vonkajšia terasa s možnosťou grilovania. Priestory reštaurácie sú využívané pre rôzne akcie ako večierky, školenia, svadby atď. Hotelový komplex Milan Vopička zaistí tiež svadobný catering vrátane ubytovania.

Hluboká nad Vltavou Konferencie Školenia : 
Hotelový komplex je ideálnym miestom pre organizovanie spoločenských akcií a školení. Priamo v hoteli Milan Vopička je školiaca miestnosť pre 25 osôb. Tv, video, flipchart v cene prenájmu.

Dovolenka Hluboká nad Vltavou hotel Milan Vopička výlety :
Hlboká nad Vltavu nadchne milovníkov pamiatok, pešej turistiky i cykloturistiky - chodník pozdĺž rieky Vltavy. Tipy - zámok Hluboká, 2 km od Hlubokej nad Vltavou môžete navštíviť Lovecký zámoček Ohrada, kde je najstaršie lovecké múzeum na svete. V susedstve loveckého zámočku sa nachádza zoologická záhrada, v blízkosti kaštieľa je jazdecké športové centrum, v ktorom po dohode je možné zabezpečiť prechádzky na koňoch. Kúpanie - kúpalisko Podskalí (100 m od hotela Milan Vopička v Hlubokej nad Vltavou), vonkajšie bazény i prírodné kúpalisko pri rybníku Bezdrev. Možnosť hrania minigolfu a bowlingu. Jihočeská Plavebná ponúka pravidelnú osobnú lodnú dopravu po Hnevkovickej priehrade.


Hotel Hluboka nad Vltavou Milan Vopicka - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Hluboka nad Vltavou Milan Vopicka - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Hluboka nad Vltavou Milan Vopicka - hotel má reštauráciuHotel Hluboka nad Vltavou Milan Vopicka - k dispozícii letná terasaHotel Hluboka nad Vltavou Milan Vopicka - golfHotel Hluboka nad Vltavou Milan Vopicka - tenis - v blízkosti hotelaHotel Hluboka nad Vltavou Milan Vopicka - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Hluboka nad Vltavou Milan Vopicka - Iybz sú vybavené televízoromHotel Hluboka nad Vltavou Milan Vopicka - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Hluboka nad Vltavou Milan Vopicka - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
Email: hotel-Hluboka-nad-Vltavou-Tennis@cz-hotel.eu